26763392- 26763398      info@target-academy.ir
شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> معرفی ما >
معرفی ما

 

Well com to the TARGET Language Academy     
        
آکادمی زبان تارگت با برگرفتن از اساتید مجرب و متخصص در زمینه آموزش "زبان انگلیسی" (در کلیه سطوح)  "ترکی استانبولی" و "زبانهای رایج" مفتخر است تا گامی در جهت پیشبرد اهداف آموزشی شما بردارد.
 
چرا آموزشگاه زبان تارگت را انتخاب می کنیم؟

در دنیای امروز، یادگیری زبان خارجی ، به خصوص زبان انگلیسی از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. به طوری که به یک نیاز در جامعه تبدیل شده است. انتخاب آموزشگاه زبان انگلیسی مناسب از مهمترین دغدغه های افراد است که در بین صدها موسسه و آموزشگاه مختلف، بایستی بهترین موسسه را انتخاب کنند.

در این مقاله قصد داریم به چند مورد از نکاتی که در هنگام انتخاب آموزشگاه زبان انگلیسی باید به آن ها توجه کنیم، بپردازیم.

اساتید آموزشگاه زبان انگلیسی:

اولین نکته ای که قطعا جزء مهمترین موارد مورد نیاز یک آموزشگاه زبان می باشد، تحصیلات مرتبط و تجربه اساتیدی است که در موسسه زبان انگلیسی مشغول به تدریس می باشند . مدرسی که قصد آموزش به زبان آموز را دارد، در صورتی که تجربه ، توانایی و تسلط کافی در این امر را نداشته باشد، نمی تواند به طور اصولی آموزش را پیش ببرد و ممکن است باعث سرد شدن ، ناامیدی و مشکلات عدیده دیگری در زبان آموز گردد.

پس در اولین گام، از تجربیات و خوشنامی اساتید آموزشگاه زبان  مورد نظر خود ، اطمینان حاصل فرمائید. و بهتر است در این مورد اصلا کوتاهی ننمائید و به طور کامل از سوابق اساتید آن موسسه مطلع گردید . همیشه به یاد داشته باشید، یک شاگرد خوب با یک استاد خوب است به شاگرد عالی تبدیل می گردد.

امکانات آموزشگاه :

یک موسسه آموزش زبان خوب ،می بایستی دارای امکانات متنوع و استاندارد در سطح جهانی باشد . کارگاه های تخصصی، آموزش با مالتی مدیا، اساتید و پرسنل متخصص و ... از امکانات واجب در هر موسسه آموزشی می باشد (آکادمی زبان تارکت حائز این شرایط می باشد) که باید مورد توجه قرار گیرد.

 
اساتید این مجموعه مدرک مرتبط به آموزش زبان دارند و در این راستا مدعی استفاده و بکارگیری تکنیک ها و استراتژی های مورد نیاز برای یادگیری و آموزش زبان دوم در هر مقطع و سطحی به فراگیران می باشند.
یکی از بزرگترین دستاوردهای این مجموعه "آموزش زبان در کوتاهترین مدت"می باشد . بدین منظور کلیه اساتید و پرسنل این مجموعه با در نظر گرفتن" Target " یا هدف شما فراگیران عزیز از آموزش زبان و با نشانه گرفتن مستقیم این هدف سعی در گرفتن نمره موفقیت در این مسیر برای شما عزیزان را دارند.
این آموزشگاه با در اختیار داشتن محیطی آرام و آموزشی در منطقه شمال غرب تهران محدوده سعادت آباد (میدان کاج) و به کارگیری افرادی همسو با معیار های اخلاقی و فرهنگی بستری مطمئن و سالم به زبان آموزان عزیز ارائه می نماید.

امید است با انتخاب این آکادمی زبان و با استفاده از دانش مرتبط اساتید و پرسنل ما بتوانید در کوتاهترین زمان ممکن به دستاوردهای آموزشی خود دست یابید

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آموزشگاه زبان تارگت می باشد. امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت