26763392- 26763398      info@target-academy.ir
شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> دوره های آموزشی >
دوره های آموزشی

کلاسهای ترمیک

سیلابس استفاده شده در این مجموعه متشکل از 12 ترم :

Basic, Elementary, Pre intermediate, intermediate, Advanced می باشد. آموزشگاه زبان تارگت با استفاده از کتابهای Summit , Top Notch سعی دارد با تشکیل کلاسهای نیمه گروهی ، گروهی و خصوصی در کوتاهترین زمان ممکن شما را آماده سازد تا بعد از گذارندن این دوره های ترمیک در صورت تمایل بتوانید برای شرکت در آزمونهای آیلتس و تافل نیز آماده شوید .

تعداد جلسات هر ترم در این مجموعه 10 جلسه 90 دقیقه ای می باشد و در پایان هر دوره از فراگیران آزمون گرفته خواهد شد تا سنجشی برای میزان بازدهی و یادگیری آنها باشد.

کلاسهای مکالمه از صفر تا صد تنها در35 جلسه

حتی اگر الفبای زبان انگلیسی را نمی دانید دیگر نگران نباشید چرا که آکادمی زبان تارگت با استفاده از سیستم Talk show و با بکارگیری متدی پیشرفته و همسو با استانداردهای جهانی آموزش سعی دارد تا 35 جلسه به شما کمک کند که کاملا روان و صحیح صحبت کنید و براحتی در مکالمات خارجی شرکت کنید.

در این سیستم آموزشی مباحث ساختاری و لغوی زبان انگلیسی با تطبیق بر زبان مادری ما بصورت همزمان آموزش داده می شود که در این صورت فراگیران به هیچ کتاب آموزشی احتیاج نخواهند داشت و با تمرکز روی موارد آموزش داده شده توسط اساتید و تکرار و تمرین می توانند به این حاصل دست یابند.

کلاسهای مکالمات موضوعی

در این نوع کلاسها بر اساس نیاز فراگیران سیلابس معرفی می گردد که در این موارد می توان به دوره های مختلف مکالمه در سفر ، مکالمات و مکاتبات بازرگانی و تجاری ، آمادگی برای آزمون سفارت اشاره کرد.در هر یک از این دوره ها اساتید با نظر گرفتن سطح آموزشی شما جزو یا کتاب مربوطه را ارائه کرده و تلاش می کنند در کوتاهترین زمان ممکن شما را برای دوره مورد نظر آماده سازند.

کلاسهای آمادگی آزمون IELTS , TOEFL ,GRE, PTE

آموزشگاه زبان تارگت مفتخر است که بصورت تخصصی و حرفه ای فراگیران را برای آزمون بین المللی IELTS , TOEFL آماده سازد. در این دوره ها اساتید این مجموعه با در نظر گرفتن نمره مورد نظر زبان آموزان در هر یک از آزمونها و با توجه به تعیین سطح اولیه آنها تلاش می کند تا استراتژی ها و تکنیک های لازم این گونه تستها را در اختیار فراگیران قرار داده و با بهره گیری از جزوات و کتب مربوطه بصورت معجزه آسایی در کمترین زمان آنها را آماده کنند تا نمره مورد نظر خود را اتخاذ کنند.

علاوه براین آموزشگاه زبان تارگت آمادگی دارد تا کلاسهایی مبنی بر سایر آزمونهای استاندارد چون GRE , PTE و غیره .... را نیز برای فراگیران برگزار کند .

در همه دوره ها فراگیران می توانند کلاسهای خصوصی یا نیمه خصوصی داشته باشند که پیشنهاد ما برای تمرکز بیشتر اساتید بر روی نفاط قوت و ضعف زبان آموزان و تاکید روی گرفتن نمره مورد نظر آنها ، شرکت در دوره های خصوصی است .

کارگاه های تخصصی آموزش به کودکان و نوجوانان

در این مجموعه ، اساتید با تجربه و در عین حال جوان ما با بهره گیری از متد های آموزشی گوناکون بسته به سن و نوع شخصیت رفتاری کودکان و نوجوانان و با در نظر گرفتن جنبه ها ی روانشناسی آموزش به این گروه سنی خاص ، حس انگیزشی و علاقه مندی قوی در کودکان و نوجوانان ایجاد می کنند تا در ابتدای راه با پشتکار بیشتری کلاسها را دنبال کنند و از کودکی دو زبانه بودن را بیاموزند.

کلاسهای مکالمه زبانهای دیگر

آکادمی زبان تارگت کلاسهای ویژه ای برای یادگیری زبان آلمانی ، فرانسه ، ترکی استانبولی و اسپانیایی دارد . در این نوع کلاسها اساتید ما با توجه به هدف شما مبنی بر مهاجرت یا علاقه مندی به این نوع زبانها شما را آماده می سازند تا در کوتاهترین زمان ممکن با ارائه سیلابسی خاص به هدف خود دست یابید.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آموزشگاه زبان تارگت می باشد. امارگیر وبلاگامارگیر سایتتقویم و ساعت
مشاهده آمار وبسایت